На птахоферми було 8420 птахив. кури становили 3/5. гуси-1/4 усих птахив. а решту - качки. скильки на птахоферми було окрем курей. гусей и качок?

+1
Ответы (2)
  1. 10 марта, 14:36
    0
    8420:5*3 = 5052; Это куры

    8420:4*1=2105; Это гуси

    8420 - (5052+2105) = 1263; Это утки

    Ответ: 5052-куры; 2105-гуси; 1263-утки
  2. 10 марта, 16:12
    0
    1) 8420:5*3=5052-Куры

    2) 8420:4*1=2105-Гуси

    3) 8420 - (5025+2105) = 1263-Утки

    Ответ: 5052; 2105; 1263.