Господарка зибрала на присадний дилянци 24 кг помидорив третья четверта цих помидорив вона засолила поривну у 12 банках скильки помидорив господарка поклала в кожну банку запиши видповидь у килограмах и грамах

+5
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 00:09
    0
    1) 24000:4*3=18000 (г) - Засолила.

    2) 18000:12=1500 (г) - в каждой банке