30303 - (76*507+68400:450) : 76+2350 * (1050-441)

+4
Ответы (1)
  1. 1 августа, 07:57
    0
    30303 - (76*507+68400:450) : 76+2350 * (1050-441) = 1 460 944

    76*507=38532

    68400:450=152

    38532+152=38684

    38684:76=509

    1050-441=609

    609*2350=1431150

    30303-509+1431150=1460944