65700 - (2000-1951) * 122402: (54415+67987)

+4
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 23:22
    0
    65700 - (2000-1951) * 122402: (54415+67987) = 65651

    1) 2000-1951=49

    2) 54415+67987=122402

    3) 122402*49=5997698

    4) 5997698:122402=49

    5) 65700-49=65651