Обчисли двома способами

18: (3*3) =

40: (2*4) =

+2
Ответы (2)
  1. 24 февраля, 05:05
    0
    1) 18/9=2 или 18/3=6/3=2

    2) 40/8=5 или 40/2=20/4=5
  2. 24 февраля, 06:23
    0
    1) 18: (3*3) = 18:9=2

    2) 40: (2*4) = 40:8=5