Обчисли значення кожного виразу двома способами (2+7) * 5=

+5
Ответы (2)
  1. 2 июля, 21:05
    0
    1 способ

    (2+7) * 5 = 9*5=45

    2 способ

    (2+7) * 5=2*5+7*5=10+35=45
  2. 2 июля, 22:52
    0
    (2+7) * 5=10+35=45

    Второй 9*5=45