Обчисли значення виразу

195808 : 32 + (74050-8000:400) = ?

+3
Ответы (2)
  1. 27 декабря, 13:51
    0
    195808:32 + (74050-8000:400) = 80149

    1) 8000:400=20

    2) 74050-20=74030

    3) 195808:32=6119

    4) 6119+74030=80149
  2. 27 декабря, 14:32
    0
    195808 : 32 + (74050-8000:400) = 80149