Знайди значення виразу двома способами 50-38

+5
Ответы (2)
  1. 15 октября, 10:11
    0
    1 Способ

    1) 50-30=20

    2) 20-8=12

    Ответ: 12

    2 Способ

    1) 50-35=15

    2) 15-3=12

    Ответ: 12
  2. 15 октября, 11:13
    0
    50-20=30

    30-15=15

    15-3=12