Знайди значення виразу обираючи зручний порядок обчислення (8957+5392) - 5957 = 14582 - (5582+3500) =

+5
Ответы (2)
  1. 14 февраля, 13:58
    0
    (8957+5392) - 5957=8392

    14582 - (5582+3500) = 5500
  2. 14 февраля, 14:12
    0
    (8957-5957) + 5392=8392

    (14582-5582) - 3500=2500