Виконайте додавання, обираючи зручний порядок обчислення:

(12,82+8,394) + 5,18 =

+4
Ответы (1)
  1. 23 июля, 17:14
    0
    (12,82+5,18) + 8,394=18+8,394=26,394

    Все