Знайди значення виразу, обираючий зручний порядок обчислення: 1) (8957+5392) - 5957; 2) 14 582 - (5582+3500) ; 3) (18 397+13 152) - 8152; 4) 13 700 - (342+6700).

+5
Ответы (1)
  1. 8 июля, 17:27
    0
    1) 8957+5392=14349, 14349-5957=8392

    2) 5582+3500=9082, 14582-9082=5500

    3) 18397+13152=31549, 31549-8152=23397

    4) 342+6700=7042, 13700-7042=6658

    во всех сначало +, потом минус