Виконайте додавання, обираючи зручний порядок обчислення:

(12,82+8,394) + 5,18=

+5
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 07:01
    0
    (12+8) + (82+18) + (394+5) = 20+100+399=20+499=519