За день на пошти було прийнято аилька посилок з книжками по 5 кг кожна и стильки посилок з фруктами по 6 кг еожна. Маса всих посилок з книжками 30 кг. Скильки кг важили посилки з фруктами?

+3
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 19:21
    0
    1) 30/5=6 (посилок) - з книжками

    по условию столько же посылок и с фруктами

    2) 6*6=36 (кг) - важать 6 посилок з фруктами