Вычисл г) 140013-25*3571-119*309

+4
Ответы (1)
  1. 8 марта, 23:16
    0
    1) 25*3571 = 89275

    2) 119*309=36771

    3) 140013 - 89275 = 50738

    4) 50738 - 36771 = 13967