1) 240:8-30:2+561:17+66:11=

2) 47027*24+31352-2408*356=

3) (240:8-30) : 2 + (561:17+66) : 11=

4) 140013-25*3571-119*309=

+4
Ответы (1)
  1. 5 марта, 11:31
    0
    1. 30-60+33-6=-3

    2. 1128648+31352-857248=582752

    3. (30-30) / 2 + (33+66) / 11=0+9=9

    4. 140013-89275-36771=13967