305060-129352+106*1200+870580:290

+3
Ответы (2)
  1. 10 июня, 17:45
    0
    1. 106*1200=127200

    2. 870580:290=3002

    3. 305060-129352=175708

    4. 175708+127200=302908

    5. 302908+3002=305910
  2. 10 июня, 19:45
    0
    1.106*1200 = 127200

    2.870580:290=3002

    3.305060-129352=175708

    4.175708+127200=302908

    5.302908+3002=305910