4*5*678*800:400:20:1356

+3
Ответы (1)
  1. 25 октября, 14:28
    0
    4*5*678*800/400/20/1356=1

    1) 4*5=20

    2) 20*678=13260

    3) 13260*800=10848000

    4) 10848000/400=27120

    5) 271120/20=1356

    6) 1356/1356=1