Розвяжите ривняння х-7=12

+5
Ответы (2)
  1. 10 июня, 22:29
    0
    Х=12+7 х=19 19 - 7 = 12
  2. 11 июня, 01:07
    0
    Решить?

    х-7=12

    х=12+7

    х=19) -) -) -) -)