Помогите! Розвяжите ривняння 20y-14y+7y-13=13

+1
Ответы (1)
  1. 7 марта, 07:55
    0
    20y-14y+7y-13=13

    13y-13=13

    13y=13+13

    13y=26

    y=26:13

    y=2