Примеры: 27050 - (357+2406) : 3 = 90000 - (80010-2604) : 2 = (730+100+270) : 10 = (2940+60) х1000

+4
Ответы (1)
  1. 14 июня, 05:54
    0
    27050 - (357+2406) : 3=27050-2763:3=2705-921=1784

    90000 - (80010-2604) : 2=90000-77406:2=90000-38703=51297

    (2940+60) * 1000=3000*1000=3000000

    (730+100+270) : 10=1100:10=110