31100 - (4180*3+236*8)

+1
Ответы (2)
  1. 29 мая, 12:34
    0
    16672 ...
  2. 29 мая, 13:22
    0
    1) 4180*34=12540

    2) 236*8=1888

    3) 1888+12540=14428

    4) 31100-14428=16672

    ответ 16672