12.48: (104 х-1.56) - 0.6=9.4

+5
Ответы (2)
  1. 26 февраля, 23:02
    0
    12,48: (104x-1,56) = 10

    104x-1,56=124,8

    104x=126,36

    X=1,215
  2. 26 февраля, 23:22
    0
    12,48: (104 х-156) = 9,4+0,6; 104 х-156=10*12,48; 104 х-156=124,8; 104 х=124,8+156; 104 х=280,8; х=280,8:104; х=2,7 ... может так но я не уверенна