5706•48:72 - (2450021-368606) : 903+7558501=

+4
Ответы (1)
  1. 3 апреля, 05:29
    0
    5706 * 48 / 72 - (2450021 - 368606) / 903 + 7558501 = 7560000

    2450021-368606=2081415

    5706*48=273888

    273888/72=3804

    2081415/903=2305

    3804-2305=1499

    1499+7558501=7560000