Cад прямокутнои форми мае довжину 80 м а ширину 60 м 5-8 площи саду засаджено яблунями а решта площи грушами Яка площа зайнята грушами

+4
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 22:12
    0
    80*60=4800

    4800:8*5=3000

    4800-3000=1800

    наверное так.