Решите уравнение

4x+35=X-25

+5
Ответы (2)
  1. 25 декабря, 00:01
    0
    4+35=Х-25

    35+4=39;

    Х=39-25

    Х=14 (корень ур.)

    4+35=14+25

    25=25

    За решение 5. Зам Директор по УВР
  2. 25 декабря, 00:19
    0
    4 х+35=х-25

    3 х=-60

    Х=-20