1) 5/6-3/4

2) 7/8-4/5

3) 5/18-11/90

4) 11/15-11/18

5) 3/20-5/24

6) 4/15-3/25

7) 15/36-11/24

8) 16/21-5/9

9) 19/24-11/30

+3
Ответы (1)
  1. 27 марта, 05:49
    0
    1) 0,8333333-0,75 = - 0,5416667

    2) 0,875-0,8=0,075

    3) 0,2777778-0,1222222=0,1555556

    4) 0,7333333-0,6111111=0,1222222

    5) 0,15-0,2083333 = - 2020833

    6) 0,2666667-0,12=0,146666

    7) 0,4166667 - 0,4583333 = - 0,0416666

    8) 0,7619048-0,5555556 = - 0,4708995

    9) 0,7916667-0,3666667 = - 0,3402778