Решите уровнение

8,4 (y-17.9) = 4.2

+4
Ответы (2)
  1. 10 апреля, 18:56
    0
    8,4 у-150,36=4,2

    8,4 у=154,56

    У=18,4
  2. 10 апреля, 19:00
    0
    У-17.9=4.2 : 8.4 у-17.9=0.5 у=0.5 + 17.9 у=18.4