Вычеслите удобном способом!2*328*5 125*43*8 25*243*4 4*36*5 50*236*2 250*3*4

+2
Ответы (1)
  1. 10 июля, 10:22
    0
    2*328*5 = (2*5) * 328=10*328=3280

    125*43*8 = (128*8) * 43=1000*43=43000

    25*243*4 = (25*4) * 243=100*243=24300

    4*36*5 = (4*5) * 36=20*36=720

    50*236*2 = (50*2) * 262=100*262=2620

    250*3*4 = (250*4) * 3=1000*3=3000