Обчислити зручним способом 85 - (22+13)

+1
Ответы (2)
  1. 26 августа, 03:46
    0
    1) (85-22) + 13=63+13=76

    так правильно обчислити зручним способом
  2. 26 августа, 06:06
    0
    1 способ) 85 - (22+13) = 85 - 22 - 13=50

    2 способ) 85 - (22+13) = 85 - 35 = 50