Обчислити зручним способом 43+15+27,. 74 - (14+5)

+1
Ответы (1)
  1. 19 августа, 11:51
    0
    1) 43 + 15 + 27 = 15 + (43 + 27) = 15 + 70 = 85

    2) 74 - (14 + 5) = 74 - 14 - 5 = 60 - 5 = 55