Обчислити зручним способом:

15*34-15*14-10*25-15*10+10*75=

+1
Ответы (1)
  1. 1 января, 13:14
    0
    15*34-15*14-10*25-15*10+10*75=15 (34-14-10+50) - 250=900-250=650