обчислити зручним способом

15*34-15*14+10*25-15*10+10*75

+5
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 09:46
    0
    =15*34-15*14+10*25-15*10+10*75=15*20+10 * (25-15+75) = 300+850=1150