1) х-3,41 = - 2,904 2) х - (+9) = - 3,1 3) - 1,9-х=4,4

+5
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 21:29
    0
    1) x=-2,904+3,41 x=0,506

    2) x=-3,1+9=5,9

    3) x = 4,4+1,9=6,3