638. 1) 5-4,2-0,3=

2) 12,7-4,07-3,528=

3) 18,6-7,3-4,5=

4) 19,02-16,403-0,57-1,2=

5) 01,-0,0308-0,0102-0,059=

+2
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 09:41
    0
    1) 5-4,2-0,3 = 5-4,5 = 0,5

    2) 12,7-4,07-3,528 = 12,7-7,598 = 5,102

    3) 18,6-7,3-4,5 = 18,6-11,8 = 6,8

    4) 19,02-16,403-0,57-1,2 = 19,02-18,173 = 0,847

    5) 0,1-0,0308-0,0102-0,059 = 0,1-0,1 = 0
  2. 22 ноября, 11:57
    0
    1) 0.5 2) 5.1 3) 6.8 4) 0.8 5) 0