Довжина прямокутника 5 см, а ширина - на 2 см менша. Знайди його периметр.

+5
Ответы (2)
  1. 9 сентября, 23:36
    0
    1) 5-2=3 P - 5*2+3*2=16 (см)
  2. 10 сентября, 01:09
    0
    1) 5 - 2 = 3 (см) - ширина

    2) 5 + 3 + 5 + 3=16 (см) - периметр прямокутника