reshite uravnenia

24,2+4x-6=28,6

+3
Ответы (2)
  1. 2 октября, 04:00
    0
    18,2+4x28,6

    4x=28,6-18,2

    4x=10,4

    x=2,6

    (ну я не уверена что правильно)
  2. 2 октября, 06:08
    0
    24,2+4 х-6=28,6

    4 х=28,6-24,2+6

    4 х=10,4

    х=2,6