5375•712 + (2559-837) •102-3075:15•42

+5
Ответы (1)
  1. 15 февраля, 00:01
    0
    1) 2559-837=1722 2) 5375*712=3827000 3) 1722*102=175644 4) 3075:15=205 5) 205*42=8610 6) 3827000+175644=4002644 7) 4002644-8610=3994034