9088+201*112-6464: (15049-37*404)

+3
Ответы (1)
  1. 18 октября, 00:50
    0
    9088+201*112-6464: (15049-37*404) 1) 37*404=14948

    2) 15049-14948=101

    3) 6464:101=64

    4) 201*112=22512

    5) 22512-64=22448

    6) 9088+22448=31536