Для фарбування кубика з ребром 4 см потрибно 1 г фарби Скильки фарбы потрибно для фарбування кубика з ребром 12 см

+3
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 15:15
    0
    S=4x4=16-1 грам фарби

    12x12=144 - xграм

    х=144/16=9-грам фарби