Реши уравнение

А) 4 а+8 а=204

В) 12 у-7 у=315

+1
Ответы (3)
  1. 17 августа, 02:51
    0
    1) 12 а = 204

    а = 204/12

    а=17

    2) 5 у=315

    у=315/5

    у=63
  2. 17 августа, 04:45
    0
    А) 4 а+8 а=204

    12 а=204

    а=204:12

    а=17

    B) 12 у-7 у=315

    5 у=315

    у=315:5

    у=63
  3. 17 августа, 05:02
    -2
    4 а+8 а=204

    12a=204

    a=204:12

    a=17