9 (дробь) 35*8=

7 (дробь) 24*16=

42*4 (дробь) 7=

6 (дробь) 19*57=

+4
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 15:50
    0
    9/35*8=9/35*8/1=72/35=2 2/35

    7/24*16=7/24*16/1=7/3*2/1=14/3=4 2/3

    42*4/7=42/1*4/7=6/1*4/1=24/1=24

    6/19*57=6/19*57/1=6/1*3/1=18/1=18