Вычислите: 1) (-5/8+1/4) * 1,28

2) (5 1/2 + 2 1/8) * 40

+4
Ответы (1)
  1. 9 июня, 05:19
    0
    (-0,625+0,25) * 1,28=-0,375*1,28=-0,48

    (204/8+21/8) * 40=225/8*40=1125