вычислите: 3*1/6,2/5*15,1/4*4,5*1/5

+1
Ответы (1)
  1. 19 мая, 18:51
    0
    3*1/6=3/6=1/2

    15*2/5=30/5=6

    0,25*4,5*0,2=0,225