5 * (23-27/3) + 600/10/5-64 / (15/7)

+5
Ответы (1)
  1. 13 марта, 23:42
    0
    1) 27:3=9

    2) 23-9=14

    3) 14*5=70

    3) 15:7 = 2.14=2

    4) 64:2=32

    5) 10:5=2

    6) 600:2=300

    7) 300+70=370

    8) 370-32=338