Решите уравнение

а) 3 х+5 Х+96=1568

б) 357Ζ-149Ζ-1843=11469

в) 2 у+7 у+78=1581

+2
Ответы (2)
  1. 10 апреля, 10:18
    0
    А) 3x+5x+96=1568

    3x+5x=1568-96

    8x=1472

    x=1472:8

    x=184

    б) 357z-149z-1843=11469

    357z-149z=11469+1843

    208z=13312

    z=13312:208

    z=64

    в) 2y+7y+78=1581

    2y+7y=1581-78

    9y=1503

    y=1503:9

    y=167
  2. 10 апреля, 12:35
    0
    3 х+5 х+96=1568

    8 х=1568-96

    8 х=1472

    х=1472/8

    х=184

    б) 357z-149z-1843=11469

    208z=11469+1843

    208z=13312

    z=13312/208

    z=64

    d) 2y+7y+78=1581

    9y=1581-78

    9y=1503

    y=1503/9

    y=167