Решите: (-20,47: (-8,9) + 24,6 * (-0,5) : 0,1

+2
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 12:22
    0
    1) - 20.47: (-8.9) = 2.3

    2) 24.6 * (-0.5) : 0.1=-12.3 : 0.1=-123

    3) 2.3 + (-123) = - 120.7