Выполните действия: 2/3+1/9. 3/5+2/7. 1/6+3/8. 2/3-3/5. 5/6-1/4

+5
Ответы (2)
  1. 25 августа, 06:06
    0
    2/3+1/9=7/9; 3/5+2/7=31/35; 1/6+3/8=13/24; 2/3-3/5=1/15; 5/6-1/4=13/12
  2. 25 августа, 06:28
    0
    1) 7/9

    2) 1 1/35

    3) 26/48

    4) 1/15

    5) 14/24

    p. s. сокращайте сами)))