Знайди корени ривняння: / 3x+7/-2=0

+5
Ответы (1)
  1. 22 августа, 20:08
    0
    (3 х+7) - 2=0

    3 х+7=2

    3 х=2-7

    3 х=-5

    х=-5/3

    х=-1 2/3