А) 208 + ? = 389

? - 428 = 165

639 - ? = 27

? + 58 = 498

+3
Ответы (1)
  1. 27 марта, 20:23
    0
    208+?=389?-428=165 639-?=27?+58=498

    ?=389-208?=428+165?=639-27?=498-58

    ?=181?=593?=612?=440