Сума трьох чисел 890. сума першого и другого чисел 760, а другого и третього - 470. знайди кожне число

+4
Ответы (1)
  1. 20 августа, 12:02
    0
    Сумма всех 3 чисел - 890

    Сумма 1 и 2 - 760

    Сумма 2 и 3 - 470

    1) 3 число равно 860-760 = 100

    2) 1 число равно 890-470=420

    3) 2 число равно 760-420=340